Autoškola Kaňka
V Uličkách 2508
413 01 Roudnice nad Labem


Telefon: +420 602 481 646
E-mail: autoskolakanka@seznam.cz

Výuka a praktický výcvik v autoškole


Výcvik v naší autoškole sestává z teoretické a praktické přípravy. Jak výuku teorie, tak jízdy, provádějí zkušení instruktoři s dlouholetou praxí.

1. TEORIE

Výuka teorie odpovídá současným moderním didaktickým zásadámn a probíhá na všech našich pracovištích (Roudnice n.L., Štětí). Výuka může probíhat i podle "individuálního studijního plánu" (§18 zákona č. 247/2000 Sb.). Všechna naše pracoviště jsou vybavena nejen potřebnou odbornou literaturou, názornými pomůckami, ale zejména potřebným počítačovým vybavením pro každého žáka autoškoly.

Pohodlně
K výuce v naší autoškole používáme a doporučujeme set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!, který si u nás můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu2. JÍZDY

Praktická příprava v naší autoškole je rozdělena do tří etap výcviku. První etapa jízd probíhá na autocvičišti a za minimálního provozu, druhá a třetí etapa pak za středního provozu. A poslední částí výcviku je praktická údržba vozidla. Instruktoři i výcviková vozidla jsou žákům autoškoly k dispozici 7 dní v týdnu.

Praktický výcvik probíhá na těchto vozidlech:

ŠKODA YETI 1 ŠKODA Fabia ŠKODA Octavia ŠKODA YETI 4x4 s přívěsem ŠKODA Fabia
YAMAHA DragStar125 HONDA CBF125 SUZUKI GS500 YAMAHA MT-07 YAMAHA XJ600
ZETOR 7011

3. ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠKY

Jejich zdárné složení je hlavní podmínkou pro získání řidičského oprávnění. Při zkouškách je vždy přítomen zkušební komisař - pracovník úřadu odboru dopravy. Zkoušky z pravidel silničního provozu se konají přímo v učebně odboru dopravy. Délka vyřízení ŘP je do 20 dnů a správní poplatek pro městský úřad za provedení zkoušky činí 700,- Kč a za vydání řidičského průkazu 200,- Kč.

Zkouška se skládá z těchto částí:

 1. Přezkoušení z pravidel silničního provozu (test, délka trvání 30 min.)
 2. Praktická jízda (délka trvání přibližně 45 min.)